Reklam Alanı

Kurtlar Vadisi Pusu 2023 Senaryosu

Kurtlar vadisi pusu türkiyenin 2023 senaryosu başlıklı videoyu buradan izleyebilirsiniz;

Az önce internette gezinirken Kurtlar Vadisi 2023 ile ilgili bir yazı gördüm. Oradan da yazete’ e sıçradım. Meğer Kurtlar Vadisi yayın grubu yeni sezon Kurtlar Vadisi fragmanını yayınlamış. Çok sevindim. Çünkü Vadi yeniden başlayacak.

Çok iddialı hazırlanmış olan bu fragmanda milliyetçi bir tema işlenmiş sanırım. Siyasi anlamda değil tabi. Amerika’nın Türkiye için 2023 yılı senaryosu Şanlıurfa, Tunceli, Diyarbakır ve Malatya’yı içine alan bir Kürdistan. Erzurum, Van, Ağrı ve Erivan’ı içine alan bir Ermenistan içeriyor.

İsrail’in Türkiye için 2023 yılı senaryosunda ise kuzeyde Muş ve Ağrı, batıda Osmaniye, doğuda Musul, Kerkük Bağdat’ı içine alan Büyük İsrail Devleti var.

AB’nin Türkiye için 2023 yılı senaryosunda ise İstanbul özerkleştirilmiş, Ordu ve Trabzon’u içine alan Pontus Rum Devleti, Amerika’nın Ermenistan projesine benzer şekilde bir Ermenistan ve yine Amerika’nın Kürdistan projesine benzer bir Kürdistan kurulmuş.

Ama en son can alıcı soru ise şu?

Cumhuriyet’in 100. yılında bizim senaryomuzun ne olduğu? İşte burada ise Tüm dünyayı kaplayan bir Türk Bayrağı var. Dediğim gibi… İddialı bir fragman olmuş ve sanırım yeni sezonda çok can alıcı konular işlenecek. Hem referandum sonuçlanmış olacak -ki bu ülke geleceği açısından yakın tarihteki en önemli olaylardan birisi- hem de 2011 seçimleri için bazı güçler kendi projelerini devreye sokacak.

Bakalım zaman bize neyi gösterecek. Bu kısmını dizi için söylemiyorum. Ama ülkemiz için hayırlı olanı Allah’tan istemekten başka birşey düşmüyor bize galiba.

Hiç yorum yok