Reklam Alanı

Nöbet Final Kurtlar Vadisi Başlıyor

Nöbet Dizisi Final yapıyor Necati Şaşmaz Kurtlar Vadisi için kolları sıvadı;

Nöbet Dizisi Final yapıyor Necati Şaşmaz Kurtlar Vadisi için kolları sıvadı;
Show TV için büyük ümitlerle başlayan Nöbet dizisi final yapması ardından Necati Şaşmaz Kurtlar Vadisi için kolları sıvadı. Kurtlar Vadisi gelecek sezon kesin olarak ekranlarda olacak. Kanal için Kanal D büyük olasılıkla anlaşıldı.

Nöbet dizisinin final yapmasıyla umduğunu bulamayan Pana Film sahibi Necati Şaşmaz kolları sıvadı. Televizyon en uzun soluklu işlerinden biri olan Kurtlar Vadisi projesi yeniden hayata geçiyor. Kurtlar Vadisi Kaos ismiyle yayınlanacak dizi için gelecek sezon ne olursa olsun yayında olacağız talimatı geldi.

Kurtlar Vadisi Yeniden Ekranlara Dönüyor

Kurtlar Vadisi kesin olarak ekranlara dönüyor. Özellikle Nöbet dizisinin tutmamasıyla adete neye uğradığını şaşıran Necati Şaşmaz, her ne şartlar altında olursa olsun yüksek maliyeti keserek Kurtlar Vadisi efsanesini ekranlara geri taşıyacak.

Kurtlar Vadisi Kanal D'de Bizlerle Olacak

Show TV'yle Nöbet dizisi sebebiyle Kurtlar Vadisi işide zora giren Necati Şaşmaz ve Pana Film Kanal D ile görüşmeleri hızlandıracak. Her ne şartlar altında olursa olsun 2019 Eylül ayında Kurtlar Vadisi efsanesi ekranlara tekrardan dönüyor.

Hiç yorum yok